İş İlanı

Finansal Güvence Danışmanı


İş Lokasyonu İzmir / Bornova
İlan Tarihi 28/02/2023 ilan tarihi
Görüntüleme Sayısı 341 görüntülenme
Başvuru Sayısı 0-50 başvuru


GI Group And Wyser Turkey Seçme ve Yerleştirme A.Ş.


İlan süresi dolmuştur.

Genel Nitelikler

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü sigorta firmamızın, Hayat Sigortası ürünlerinin saha satışında görev alacak "Sigorta Saha Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.- İletişim yeteneği ve insan ilişkileri güçlü,- Hedef odaklı çalışabilen,- Planlama ve organize etme yetkinliğine sahip,- Profesyonel görünümüne önem veren,- Hayat Sigortası ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerinin gerçekleştirilmesi,-Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşterilerin ziyaretlerinin yapılması,- Yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak satış sürecinin yürütülmesi.

GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. Türkiye İş Kurumu'nun 29.12.2020 tarihli 7511096 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
Mesai Saatleri: 09:00-18:00
Vardiya: Yok
İşe Alınacak Personel Adedi: 1
İlan Bitiş Tarihi: 14/04/2023

Aranan Nitelikler

Yaş: 20 ile 30 arası
Cinsiyet: Kadın / Erkek
Eğitim Seviyesi: Lisans, Lise, Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu
Deneyim Süresi: Yok
Yaşadığı İlçe: Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Konak
Sürücü Belgesi: B
Askerlik Durumu: Yapıldı / Muaf
Uyruk: Türkiye

Firmaya Ait Diğer İlanlar

BUCA KARİYER