Hakkımızda

BUCA KARİYER platformu, Türkiye'nin temel sorunlarından biri olan işsizlik problemi yaşayan vatandaşlarımızın iş bulmalarına destek olmak, işsizliğin önüne geçmek ve işverenin kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla Buca Belediyesi tarafından hayata geçirilmiştir.

İşçi ve işveren arasında köprü olan bu platform, Buca'da ikamet eden ve iş arayan vatandaşların, firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarına kolaylıkla başvuru yapmalarına imkan sağlamaktadır.

İşsizlik sorununa çözüm olmanın yanı sıra işverenin kalifiye eleman bulmasını da hedeflemektedir. Adayların eğitim, bilgi, beceri ve donanımına uygun firmalarda işe yerleştirilmesini sağlamaktadır.

BUCA KARİYER, adayların iş arama sürecinde ihtiyacı olan özgeçmiş hazırlama, mülakat teknikleri ve kariyer planlama gibi konularda eğitimler vererek, vatandaşlarımızın kariyerlerine yön veren bir platformdur.

Av.Erhan KILIÇ - Buca Belediye Başkanı

Değerli hemşehrilerim;


Emeğe saygıyı şiar edinen bir yerel yönetim olarak, ilçemizde yaşanan istihdam sorununu çözmek amacıyla BUCA KARİYER platformunu hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Buca'da faaliyet gösteren firmalarla koordineli olarak kentimizde yaşanan işsizlik sorununu ortadan kaldırma yolunda elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamış olduğu istihdam sorununu çözmek için sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla, bir yandan meslek edinme kurslarımızda iş arayışında olan hemşehrilerimizin gelişimine katkı sunarken, BUCA KARİYER ile de iş sahibi olmalarına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Gelişen ve değişen bir Buca hedefiyle çıktığımız bu yolda, siz değerli hemşehrilerimizin mutluluğu için önce insan, önce emek ilkesiyle çalışmaya aralıksız devam edeceğiz. BUCA KARİYER'in tüm Bucalılara hayırlı olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Av. Erhan KILIÇ
Buca Belediye Başkanı

İş arayan hemşehrilerimizi 7x24 işverenlerle buluşturuyoruz!

Üye olun, aradığınız işi / elemanı bulun!
İş Arıyorum
    
Eleman Arıyorum
BUCA KARİYER