Buca Kariyer Portalı Açıldı

İşsizlik sorununa çözüm bulabilmek ve pandemi sürecinde vatandaşlarımıza iş bulmak konusunda yardımcı olabilmek amacıyla, Buca Kariyer portalını açmanın gururunu yaşıyoruz. İş arayan hemşehrilerimizi 7 x 24 işverenlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

17/03/2021
Emeğe saygıyı şiar edinen bir yerel yönetim olarak, ilçemizde yaşanan istihdam sorununu çözmek amacıyla BUCA KARİYER platformunu hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Buca'da faaliyet gösteren firmalarla koordineli olarak kentimizde yaşanan işsizlik sorununu ortadan kaldırma yolunda elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz.

Vatandaşlarımızın yaşamış olduğu istihdam sorununu çözmek için sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla, bir yandan meslek edinme kurslarımızda iş arayışında olan hemşehrilerimizin gelişimine katkı sunarken, BUCA KARİYER ile de iş sahibi olmalarına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Gelişen ve değişen bir Buca hedefiyle çıktığımız bu yolda, siz değerli hemşehrilerimizin mutluluğu için önce insan, önce emek ilkesiyle çalışmaya aralıksız devam edeceğiz. BUCA KARİYER'in tüm Bucalılara hayırlı olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Av.Erhan KILIÇ
Buca Belediye Başkanı

BUCA KARİYER